Представниці ЮНЕСКО відвідали Державний податковий університет

Керівниця відділу з міграції, переміщення, надзвичайних ситуацій та освіти Секретаріату ЮНЕСКО Яйої Седжі-Влчек і координаторка із зв’язків з громадськістю Бюро ЮНЕСКО в Україні К’яра Бардескі приїхали до Державного податкового університету в Ірпені, щоб на власні очі побачити наслідки російської воєнної агресії та поспілкуватись про підтримку психічного здоров’я українських студентів.

Гостям провели екскурсію територією ДПУ. Відтак вони змогли побачити масштаби руйнувань, яких університет зазнав через повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Адміністрація ДПУ обговорила з представницями міжнародної організації кроки реалізації в університеті проєкту ЮНЕСКО «Ментальне здоров’я та соціально-психологічна підтримка».

«Проєкт має сприяти зменшенню негативних наслідків для психічного здоров’я українських учнів та студентів, також є частиною великого проєкту «Support for Ukraine in culture and education through UNESCO», націленого на підтримку та відновлення України у галузях культури, освіти та комунікацій», — зазначають у ДПУ.

Також представниці ЮНЕСКО познайомилися з волонтерками благодійної організації «Берегині з Ірпеня», які працюють саме у приміщенні університету, та побачили, як український тил допомагає своїм військовим.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.