Працівники Мунварти в Ірпені надали домедичну допомогу травмованій людині

8 Липня 2019

В Ірпені працівники “Муніципальної варти” надали домедичну допомогу травмованій людині. Про це повідомляється на офіційному сайті комунального підприємства.

“8 липня близько 14:00 до чергового “Муніципальної варти” звернулись працівники Ірпінської  податкової інспекції (вул. Шевченка, 2-а) з проханням надати домедичну допомогу одній з їхніх клієнток. Літня жінка, що прямувала до офісу інспекції, перечепилася об люк на тротуарі, впала й розбила голову”, – йдеться у повідомленні.

Інспектор групи швидкого реагування, взявши аптечку, поспішив на допомогу потерпілій.  Обробив антисептиком рану на скроні, наклав марлеву пов’язку, розпитав, чи немає головокружіння та нудоти – симптомів струсу головного мозку. Лікарі “швидкої”, шо прибули на виклик, запропонували жінці проїхати з ними до лікарні, щоб зробити  рентген голови, але та відмовилася, сказавши, що почувається вже краще.

Як повідомляється, лікар “швидкої” допомоги відзначила якісну домедичну допомогу, надану потерпілій інспектором “Муніципальної варти” та згадала ще кілька випадків надання працівниками до-медичної допомоги на професійному рівні, свідком яких вона була. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed