Пожежники з Борни вкотре допомагають своїм колегам з Ірпеня

Найближчим часом ірпінські рятувальники отримають подарунок від своїх колег з німецького міста-побратима Борни. Пожежно-рятувальна частина Борни передасть до Ірпеня пожежну машину. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Під час свого візиту до Борни, міста-побратима Ірпеня, Олександр Маркушин оглянув нову машину, яка скоро поповнить автопарк ірпінських рятувальників.

«Це справжня знахідка для нашого міста, адже вона може відкачувати воду спеціальною помпою, гасити торфяники на поймі, розрізати об’єкти у випадку аварії. А завдяки спеціально оснащеній лебідці витягувати авто, що застрягли», — розповідає мер Ірпеня.

За словами Олександра Маркушина, ще дві пожежні машини ірпінських рятувальникам має передати німецьке місто Каселль.

Нагадаємо, пожежники Ірпеня та Борни мають довгу історію співпраці. У 2018 році Ірпінь спільно з німецьким містом-побратимом Борна за підтримки німецької грантодавчої організації Engagement Global реалізували спільний проєкт у сфері протипожежної безпеки «Допомагаємо один одному – спільно рятуємо людей, зберігаємо життя». У межах цього проєкту пожежники з Ірпеня та Борни обмінялися візитами, ознайомилися з особливостями систем пожежної безпеки в Німеччині й Україні та провели стажування. А у 2019 році почалася реалізація вже другого проєкту. Він передбачав створення в Ірпені добровільної пожежної дружини.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.