Польське місто Бидгощ стане побратимом Ірпеня

Ірпінь та польське місто Бидгощ стануть побратимами. Про це управлінці Ірпеня та Бидгоща домовились під час онлайн-зустрічі.

На зустрічі Ірпінський міський голова Олександр Маркушин обговорив деталі співпраці двох міст із Почесним Консулом України в місті Бидгощ Кшиштофом Сікорою, віце-старостою м. Бидгощ Збігнєвом Лучаком, секретарем Бидгощського повіту Лешеком Черкавські, директором відділу маркетингу, культури і спорту м. Бидгощ Анджеєм Кубяком, радником повіту Бидгощ Петрем Козловським та ректором WSG University Мареком Хамотом.

«У ході зустрічі домовилися про співпрацю в сфері освіти, підтримку молодіжної політики, надання допомоги місту Ірпінь у вигляді комунальної техніки», — зазначив Олександр Маркушин.

Бидгощ — одне з найбільших міст Польщі. Воно, як й Ірпінь, оточене лісом та має багато паркових зон. Бидгощ вже має міста-побратими в Україні — Кременчук та Черкаси.

«З нетерпінням чекаємо візиту польської делегації до міста-героя Ірпінь та надіємося на плідну співпрацю! Щиро дякую гостям за увагу до Ірпінської громади та виявлену ініціативу до партнерства!»,  — подякував мер Ірпеня.

Наразі Ірпінь має 14 міст-побратимів по всьому світові. Зокрема, одне в Польщі — місто Піш.

Нагадаємо, наприкінці квітня американське місто Сірак’юс стало побратимом Ірпеня. Угоду про партнерство Ірпінський міський  голова Олександр Маркушин підписав із мером міста Сірак’юс Беном Волшем. Відбулося це під час робочого візиту мера Ірпеня в США.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.