Поліція Київщини застерігає від квартирних крадіїв

З початку року на території столичної області зареєстровано 241 повідомлення про крадіжки. Здебільшого, зловмисники проникають в оселі за відсутності господарів, відкривши двері відмичками, зламавши замки, віджавши металопластикове вікно, а то й просто вибивши чи вирізавши скло.

Про це повідомляє поліція Київщини.

Поліція нагадує: найкращою профілактикою скоєння крадіжки є нерозголошення стороннім інформації, про те, коли господарі відсутні вдома. 

Аби вберегти помешкання від крадіїв, варто не запрошувати незнайомих до оселі, особливо для розпивання спиртних напоїв. Не повідомляйте домашньої адреси стороннім без потреби, не зберігайте ключі від житла разом із документами. Загубивши ключі, негайно замініть замки.

Звісткою для крадіїв про тривалу відсутність господарів, може стати і скупчення кореспонденції у поштовій скриньці. Тож, домовтеся із сусідами чи родичами, аби вони забирали пошту під час вашої відсутності.

Зловмисники можуть проникнути до оселі представившись працівником комунальних чи соціальних служб, тому варто ретельно перевіряти посвідчення незнайомців. 

Закликаємо громадян бути пильними, і акцентуємо Вашу увагу на важливості надійних міцних вхідних дверей та оснащені металевими ґратами вікон на нижніх поверхах будинків. 

Не зайвим буде застрахувати власне майно на випадок крадіжки. Надійним засобом захисту оселі є обладнання помешкання системою сигналізації з підведенням до пульту централізованої охорони.

Також, важливо проводити профілактичні бесіди з дітьми щодо нерозповсюдження інформації про часи відсутності дорослих вдома та про те, які цінні речі зберігаються.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.