Пішохідні переходи в Ірпені будуть підсвічувати

В Ірпені планують встановити підсвітку на пішоходних переходах. Така ідея громади міста стала найбільшою за кількістю звернень.

“Робоча група опрацювала всі пропозиції, які надходили на пошту, по телефону і в коментарі в соціальних мережах. За нашими підрахунками найбільша кількість пропозицій, це більше 40, стосувались створення підсвічування пішохідних переходів. З цього ми і почнемо”, – повідомив Андрій Літвинов.

За його словами, вже сім таких переходів закладені у бюджет. Їх облаштують на стиках вулиць Стельмаха – Северинівська, Котляревського – Натана Рибака, Котляревського – Покровська, Калініна – Северинівська, Воїнів Афганістану – Северинівська, Стрілецької Дивізії – Северинівська і Котляревського – 6-та лінія.

Як ми повідомляли, далі планують взятися і за друге за кількістю звернень питання – облаштування “лежачих поліцейських”. “Ми побачили, що гумові “поліцейські”, які трохи дешевші за “євро”, постійно вибиваються. Мінімум один раз на рік їх треба оновлювати. У свою чергу «євро» – довготривалі, слугують декілька років, не потребують додаткових вкладень і не так шкодять транспорту. Тому ми вирішили відмовитись від старого варіанту”, – зазначив Андрій Літвинов.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.