ПІРСОН обирає ірпінську школу №12

30 Травня 2016

Ірпінська спеціалізована загальноосвітня школа №12 з вивчення іноземних мов стала офіційним партнером британської видавничої корпорації Пірсон Ед’юкейшн. “Символічно, що ця подія сталася у рік англійської мови в Україні”, – написав у своєму блозі Ірпінський міський голова Володимир Карплюк.

На думку мера, бути офіційним партнером всесвітньо відомої компанії не лише почесно, а й перспективно. За програмами, підручниками, матеріалами цієї корпорації зараз навчається понад 100 мільйонів користувачів у всьому світі. Таке партнерство дозволить ірпінським педагогам отримати нові знання про методики та засоби викладання англійської, а учням – удосконалити свій рівень знання мови.

574bfa40d6487

Співпраця з Пірсон не є єдиним досягненням Ірпінської ЗОШ №12. “Навчальний заклад є асоційованим членом Британської ради, а також кембриджською школою, відповідно до підписаного у 2013 році Меморандуму з представниками Кембриджського університету, – зазначив В. Карплюк. – На початку навчального року школа долучилася до двох престижних інноваційних проектів: Goglobal – національна програма вивчення і популяризації іноземних мов та eTwinningPlus – міжнародна програма співпраці європейських шкіл в Інтернет-сфері з допомогою інформаційно-комунікаційних технології”.

Мер Ірпеня також відмітив, що наприкінці квітня у рамках «Року англійської мови в Україні» на базі школи відбувся семінар учителів іноземних мов Ірпеня, на якому педагоги говорили про виклики сьогодення у вивчанні іноземних мов, про особливості викладання наймолодшим школярам та принципи здобування знання з іноземних мов за допомогою міжнародних проектів.

Загалом, за 22 роки свого існування Ірпінська ЗОШ №12 досягла вагомих результатів у навчанні дітей. До великої кількості дипломів міністерств освіти і науки, молоді та спорту України, Національної академії педагогічних наук України цьогоріч додалася чергова престижна нагорода. На міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти» школа отримала свою 5-ту золоту медаль.

“Сьогодні у 49 класах ЗОШ №12, 28 з яких спеціалізовані, навчається 1555 учнів. Керує закладом педагог із 40-річним стажем Валентина Антоненко”, – розповів голова Ірпінської міськради. Діти вивчають одинадцять мов: англійська, німецька, французька, італійська, іспанська, китайська, японська, російська, білоруська, польська, українська. Англійську мову діти вивчають з першого класу. У п’ятому обирають другу іноземну, яку до того мають можливість опановувати на факультативних заняттях.

В. Карплюк підкреслив, що цього навчального року 7 класів школи навчалися за програмою «Інтелект України». Суть програми полягає в тому, щоб дитина не просто «зазубрила» багато даних, а отримала практичні навичок роботи з інформацією, аналізу, гнучкого творчого мислення, самоконтролю та самооцінки, швидких реакцій, раціональної організації навчальної праці. “Наступного року у школі хочуть відкрити вже 9 таких класів”, – поділився планами мер.

Bookmark the permalink.

Comments are closed