Піротехніки Мунварти Ірпеня показали своє технічне оснащення (відео)

Ось так за допомогою великого захвату ірпінські сапери переміщають вибухонебезпечні предмети.

Це не єдине обладнання, яке є на балансі піротехнічної служби Мунварти та допомагає спеціалістам у розміновуванні території Ірпінської громади і сусідніх ОТГ. За час існування служби вже опрацьовано понад 600 заявок.

Яків, начальник піротехнічної служби КП «Муніципальна варта»:

«Ми як і перевіряли будинки, квартири, так і перевіряємо зараз прибудинкові ділянки. І з усім цим нам допомагає наше обладнання, без нього це неможливо зробити. Тому будемо потрохи знайомити вас з тим, що ми маємо».

Цього разу сапери показують свій спецавтомобіль. Він оснащений інвертором і додатковим акумуляторам, що дозволяє заряджати обладнання та підключитись до вайфаю у будь-якому місці громади. Є тут міношукачі, рулетки, індивідуальні аптечки, рюкзаки тощо. Рік тому піротехніки почали використовувати й дозиметр.

Яків, начальник піротехнічної служби КП «Муніципальна варта»:

«Коли в росії почався дефіцит ракет, вони познімали ядерні боєголовки, а ракети випускають по нашій Україні. І тому ми завжди перевіряємо фон і якщо ракета буде фонити, то її уламки і залишки не можна забирати в машину, не можна до них торкатися, тому що прийдеться змінювати обладнання».

Машину, як і частину обладнання, піротехнічному підрозділу передали волонтери. Іншу частину закупили коштом місцевого бюджету, але цього не вистачає.

Микола Ковальчук, начальник КП «Муніципальна варта»:

«Для того щоб виконувати якісь оперативні завдання, ми забезпечені відсотків на 70. Але якщо казати про більш якісь складні, то напевно відсотків на 20».

Для виконання більш складних завдання ірпінські сапери потребують потужніших металошукачів та кращого захисного спорядження.

Микола Ковальчук, начальник КП «Муніципальна варта»:

«Чим буде краще обладнання, тим більш складні завдання ми можемо виконувати».

Bookmark the permalink.

Comments are closed.