29 квітня з успіхом пройшов перший велопробіг у Коцюбинському. Учасники подолали дистанцію у 14 км, проїхавши вздовж Біличанського лісу майже до Ірпеня.
Після подолання маршруту на стомлених спринтерів чекав приємний сюрприз від організаторів – смачні частування по-коцюбинськи.
Відтепер велопробіги в селищі стануть гарною традицією і вже зовсім скоро планується новий аналогічний захід. Велопробіг було проведено за підтримки ГО “Нові Обличчя”.