Перше добровільне об’єднання громад у Київській області – Ірпінь і Михайлівка-Рубежівка

28 Травня 2015

28 травня на тридцять п’ятій сесії Михайлівсько-Рубежівської сільської ради було прийнято доленосне рішення – про добровільне об’єднання територіальних громад міста Ірпеня та сіл Михайлівка-Рубежівка й Забуччя. Вперше в Київській області відбулося офіційне об’єднання навколо спроможної громади міста Ірпеня.

Нагадаємо, що до Михайлівсько-Рубежівської сільської ради надійшло три пропозиції щодо добровільного об’єднання: від міст Ірпеня, Бучі та Бородянського району. Було створено робочу групу, яка проводила документальне обговорення з мешканцями територіальних громад. Абсолютна більшість громадян висловилася за приєднання до територіальної громади міста Ірпеня з адміністративним центром в Ірпені.

Депутати Михайлівсько-Рубежівської сільської ради доручили Ірпінському міському голові Володимиру Карплюку звернутися до Київської обласної ради з клопотанням про утворення об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у місті Ірпінь.

Дане питання розглядатиметься на позачерговій сесії Ірпінської міської ради 29 травня. Якщо рішення буде схвалено, то Ірпінський міський голова направить обидва рішення, сільської та міської рад, разом зі своїм розпорядженням, голові Київської облдержадміністрації для правового висновку. Після того, згідно з процедурою, документи мають надійти на розгляд Київської обласної ради.

Джерело: http://imr.gov.ua/

Bookmark the permalink.

Comments are closed