Отримати закордонний паспорт можна вдвічі швидше

Міграційна служба України запустила на своєму сайті новий сервіс, скористатись ним  можуть громадяни, які не отримали бажаний документ своєчасно через технічну неспроможність виробника. Про це повідолмяє “Голос українською” на своєму сайті.

Подані на сайті сервісу заявки, після опрацювання будуть передані підприємству-виробнику паспортів для подальшого розгляду.

“В Міграційній службі нагадують, що пропозиції від посередників щодо надання послуг з прискорення оформлення закордонних паспортів є незаконними. Відповідно до повідомлення прес-відділу Міграційної служби, з початку 2018 року в Україні оформили та виготовили близько 1,4 млн закордонних паспортів. У черзі на персоналізацію на Поліграфкомбінаті «Україна» досі залишається близько 675 тисяч документів” – йдеться у повідомленні.

Українські  прикордонники нещодавно відзвітували про кількість іноземців з біометричними паспортами. Станом на 23 березня 2018 року біометрією скористалися 136 тисяч осіб, з них 96 тисяч – громадяни Росії. Іноземці їдуть в основному  для   вирішення комерційних проблем  і до родичів. На кордоні відбувається  ідентифікація і верифікація осіб, які перетинають кордон, ця система дія для 70 країн. Іноземців тепер перевіряють ретельніше,  в свою чергу, це зменшує ризики і підвищує прикордонну безпеку. Систему «біометрики» підключено напряму до баз даних закордонних спецслужб і силових структур, таких як  Інтерпол та Європол.

Запроваджена система біометричного контролю загалом працює у 157 міжнародних пунктах пропуску для наземного транспорту й в аеропортах. Жодних окремих пунктів, які би ускладнювали чи затягували процедуру перетину кордону, немає.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.