З 29 по 31 березня в Ужгороді проходив Чемпіонат України зі спортивноого орієнтування UZHGOROD OPEN – 2024. У змаганнях взяли участь понад 700 орієнтувальників зі всієї України. Команда клубу «Kyiv region O-team», основу якого складають спортсмени з Ірпеня та Коцюбинського, привезли зі змагань 13 нагород. Про це повідомили на офіційній сторінці спортивного клубу у фейсбуці.
Орієнтувальники вибороли нагороди у змаганнях на середній та довгій дистанціях, а також у спринтерській естафеті.
В індивідуальних змаганнях на середній дистанції спортсмени зайняли: 1 місця — Терехов Азарій, Полубенцева Ірина; Яценко Володимир; 2 місце — Сокур Дар’я.
В індивідуальних змаганнях на довгій дистанції спортсмени зайняли такі місця: 2 місце — Яценко Володимир; 3 місця — Переверзева Марія; Полубенцева Ірина, Теремецький Тимофій.
![433898682 874030921190923 5120276877925441081 N](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/03/433898682_874030921190923_5120276877925441081_n-1024x683.jpg)
У спринті спортсмени зайняли: 1 місця — Майгур Андрій, Полубенцева Ірина, Сокур Дар’я; 2 місце — Яценко Володимир; 3 місце — Терехов Азарій.
![433947127 874609464466402 2172189340404443488 N](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2024/03/433947127_874609464466402_2172189340404443488_n-1024x683.jpg)
Загалом за 3 дні змагань орієнтувальники вибороли 13 нагород: 6 золотих, 3 срібні та 4 бронзові медалі.
Нагадаємо, нещодавно спортсмени «Kyiv region O-team» вибороли рекордну кількість нагород на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування в Тернополі.