![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/12/v8v.jpg)
“Асоціація жінок України “Дія”. Приірпіння разом з Муніципальною вартою Ірпеня долучилася до акції щодо збереження життя зелених насаджень. Про це повідомляється на офіційній сторінці Мунварти у соцмережі.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/12/80585414_129153911882739_6351856545990443008_n.jpg)
Муніципали виявили в Ірпені кілька точок торгівлі нелегальними ялинками. Дерева були викопані з корінням в кількості 37 сосен. Тоді вони ініціювали акцію і в результаті висадили сосни в зеленій зоні міста в мікрорайоні “Криничка”.
“Закликаємо повідомляти правоохоронні органи та чергову частину Муніципальної варти про випадки продажу нечіпованих ялинок та інших дерев . Наша природа – безцінна. Берегти її – наш неухильний обов’язок!”,- підкреслили муніципали Ірпеня.
Оперативні телефони КП “Муніципальна варта”: 045 97 60 400 ; 0 730 700 557.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!