Олімпійська гордість Ірпеня Ірина Коляденко передала книжки до міжнародної бібліотеки ІЛІТу

Заслужений майстер спорту та призерка Олімпійських ігор 2022 ірпінчанка Ірина Коляденко відвідала Ірпінський ліцей інноваційних технологій та подарувала ліцеїстам книги, які читала сама.

До фонду різномовної бібліотеки ІЛІТу потрапили книжки Рейчел Ігнотофські «Жінки в спорті» та Сергія Коломойця «Петро Сагайдачний».

«Бажаю завжди та в усьому бути на Олімпі і за будь-якої ситуації зберігати Олімпійський спокій!»,— такі побажання Ірина Коляденко залишила ліцеїстам на сторінках однієї з подарованих книг.

Варто зазначити, до створення бібліотеки ІЛІТу вже долучилося багато небайдужих людей та організацій. Зокрема, письменник Сергій Мартинюк, голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк, підприємець Віталій Драган та інші.

Якщо ж Ви також бажаєте передати книгу до Ірпінського ліцею інноваційних технологій, звертайтеся до директорки ІЛІТу Марії Гостін за телефоном: +380934869833.

Нагадаємо, у Міжнародний день дарування книжок, 14 лютого, в ІЛІТі розпочали створювати власну бібліотеку книг англійською, іспанською, німецькою, польською та українською мовами. За задумом учнів, вона має стати найбільшою різномовною шкільною книгозбірнею в області.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.