![photoeditorsdk-export-4-7](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/08/photoeditorsdk-export-4-7.png)
Депутат Ірпінської міської ради Олександр Пащинський розповів на своїй сторінці у фейсбуці про те, як проходить відновлення школи №12, яка постраждала від російських снарядів.
«Сьогодні відвідав школу №12 імені Заріфи Алієвої, що зазнала пошкоджень внаслідок обстрілів окупантів. Завдяки підтримці компанії “SOCAR Energy Ukraine”, Програмі малих грантів ГЕФ та Програмі розвитку ООН, а також роботі Управління освіти і науки Ірпінської міської ради ми швидкими темпами відновлюємо школу до початку навчального року», – зазначив депутат.
Він повідомив, що наразі вже проведені такі роботи:
- реконструкція 4500 м² даху (заміна стропільної частини та металопрофілю, утеплення покрівлі);
- заміна 500 світильників;
- встановлення 3400 секцій нових радіаторів;
- заміна 27 дверей у класах;
- встановлення 100 дверних замків;
- ремонт у класах (поклеєні шпалери та оновлено підлогу);
- заміна електропроводки та встановлення понад 15 електрощитів;
- заміна 614 м² вікон;
- заміна 404 м² склопакетів.
Крім того, завершуються роботи з облаштування бомбосховища для школярів і вчителів.
![photoeditorsdk-export-45-931x1024](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/08/photoeditorsdk-export-45-931x1024-1.png)
![300056765_428918292592700_5991963107771973035_n-768x1024](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/08/300056765_428918292592700_5991963107771973035_n-768x1024-1.jpg)
![299867454_428918339259362_6552473472905834829_n-768x1024](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/08/299867454_428918339259362_6552473472905834829_n-768x1024-1.jpg)
![299819665_428918369259359_3856711407960658544_n-768x1024](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/08/299819665_428918369259359_3856711407960658544_n-768x1024-1.jpg)
«Дякую нашим партнерам за небайдужість та допомогу у відновленні навчальних закладів Ірпінської громади», – наголосив Олександр Пащинський.
Нагадаємо, наприкінці травня Ірпінь відвідав генеральний директор компанії «SOCAR Energy Ukraine» Ельчин Мамедов. Під час його зустрічі з міським головою Олександром Маркушиним було досягнуто домовленості про те, що компанія профінансує ремонт покрівлі та заміну вікон і дверей у школі №12.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!