Олександр Маркушин пригадав, як оголошував про звільнення Ірпеня

Ірпінський міський голова Олександр Маркушин опублікував відео за 28 березня 2022 року, де він оголосив про звільнення Ірпеня. Тоді він наголосив, що ще триває зачистка і повертатися додому мешканцям надто рано. А також подякував усім, хто допомагав звільняти місто.

««Сьогодні звільнений Ірпінь!» — я мріяв сказати ці слова усі 23 дні перебування російської мерзоти у нашому місті. Скажу чесно, тоді говорити було дуже важко – хотілося сміятися і плакати водночас. Тремтів голос і все всередині. Але невимовно раділа душа!», — розповів мер Ірпеня.

За словами Маркушина, сьогодні мешканці Ірпеня радіють, що вільні. І оплакують воїнів, які поклали у битві за Ірпінь свої життя, та мирних мешканців, чиє життя жорстоко і цинічно забрали.

«Рідний мій Ірпінь, я вітаю тебе з річницею нашої перемоги! Ця перемога показала всьому світові, чого варта так звана «друга армія світу». І на що здатна Тероборона Ірпеня та ЗСУ! Вічна пам’ять Героям! Слава ЗСУ! Все буде Ірпінь!», — написав Олександр Маркушин.

Нагадаємо, 28 березня Ірпінь було звільнено від російських загарбників. Далі почергово ЗСУ витіснила армію окупанта з Гостомеля, Бучі, Ворзеля та всієї Київщини та Чернігівщини.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.