![264259165_2071572286351305_3221559533029115324_n](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/12/264259165_2071572286351305_3221559533029115324_n.jpg)
Ірпінський міський голова Олександр Маркушин і голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк привітали військових і всю громаду з Днем Збройних сил України.
«Вітаю наших захисників і захисниць з Днем Збройних сил України! Сьогодні саме ви, без жодних перебільшень, є силою і міццю нашої держави. Жертвуючи найціннішим, ви оберігаєте мирне небо над нашими головами і спокійний сон наших дітей. Ворог боїться вас, іноземні колеги поважають, а ми щиро дякуємо за ваш подвиг! Дорогі наші, нехай вас минають всі кулі, поруч завжди хай буде надійне плече побратима, і нехай всі неодмінно повертаються додому живими. А ті, хто назавжди залишилися на полі бою, будуть вічно жити у наших серцях. Вічна пам’ять загиблим героям Збройних сил України! Велика шана нашим захисникам!» – йдеться в привітанні мера Ірпеня.
![264560926_2005421266303257_1917169845131277251_n-1024x683](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/12/264560926_2005421266303257_1917169845131277251_n-1024x683-1.jpg)
«Сьогодні ми будемо чути тисячі слів вдячності, адресованих військовослужбовцям Збройних сил України. Звичайно, вдячність – це важливо. Але дуже хотілося б, щоб за кожним цим словом стояли вчинки, у яких втілюється справжня шана нашим захисникам, захисницям і тим родинам, які втратили найрідніших. У нас, в Ірпені, не прийнято просто говорити. І саме тому нашу громаду знають як ту, де учасникам антитерористичної операції виділено чи не найбільшу кількість земельних ділянок та житла. З 2016 року ветерани АТО та сім’ї загиблих отримали 294 земельні ділянки та 50 квартир. І наша команда продовжує працювати над збільшенням рівня підтримки. Разом з Радою ветеранів АТО місто допомогло багатьом хлопцям започаткувати власну справу, освоїти англійську мову, отримати другу освіту», – відзначив, зі свого боку, Володимир Карплюк.
![264115840_2005420832969967_3948476068380164247_n](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/12/264115840_2005420832969967_3948476068380164247_n.jpg)
![264182836_2005421216303262_8673533693346863521_n](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/12/264182836_2005421216303262_8673533693346863521_n.jpg)
Він також нагадав, що у 2015 році в Ірпені «відкрили одну з найперших в Україні Алею Героїв АТО, тож сьогодні кожен, хто проїжджає чи проходить повз неї, згадує ціну мирного неба над нами».
![264454873_2005421472969903_5698393072204706201_n-1024x674](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/12/264454873_2005421472969903_5698393072204706201_n-1024x674-1.jpg)
«Шановні захисники і захисниці! Я бажаю вам мирного неба та щоб хоча б кілька відсотків із слів, які ви почуєте сьогодні, мали за собою реальне втілення вдячності від українських громад та української влади. Бережіть себе і своїх рідних! Слава Україні!» – наголосив Володимир Карплюк.
![265013927_2005421402969910_7501641969721049889_n-1024x683](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/12/265013927_2005421402969910_7501641969721049889_n-1024x683-1.jpg)
На головному фото – ірпінець, підполковник запасу Володимир Федченко з юною учасницею перфомансу під час святкового параду в 30 річницю Незалежності України
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!