Одразу декілька особливих виступів: Caribbean Club запрошує на вар’єте «Рояль» у форматі дінер-шоу

У грудні та січні у Caribbean Club відбудуться особливі виступи легендарного вар’єте-шоу «Рояль» — глядачів очікує справжнє дінер-шоу. Покази у новому форматі відбудуться: 22 та 29 грудня, а також 5, 12, 19 та 26 січня. Квитки можна придбати на сайті

«Вар’єте «Рояль» існує понад чотири роки, щотижня збираючи аншлаги в концерт-холі Caribbean Club. І сам цей факт унікальний для столиці! Для нашої команди це — дитина, яка росте, дорослішає, набирає обертів… Врешті-решт напередодні Різдва й Нового року проєкт вар’єте «Рояль» набуде статусу справжнього дінер-шоу», ділиться співвласник та директор Caribbean Club Ігор Іллюк.

22, 29 грудня, 5,12, 19 та 26 січня гостей чекає не тільки захопливий музичний перформанс для дорослих, а й вишукана вечеря. Смачні страви та келих вина/просекко будуть включені у вартість квитка.

До того ж творці вар’єте «Рояль» підготували для прихильників шоу сюрприз. Це унікальний фотопроєкт, який дасть змогу глядачам зазирнути за лаштунки легендарного шоу і відчути його інтимну та інтригуючу  атмосферу. Переглянути світлини авторства Юрія Стефаняка можна за посиланням.

Спеціальною гостею шоу традиційно стане Lida Lee — українська співачка, відкриття року «YUNA-2021» та засновниця волонтерського штабу.

Незмінна музична окраса вар’єте «Рояль» — знамениті композиції в оригінальному аранжуванні від знаного українського музиканта й композитора Олексія Боголюбова. За хореографічну насолоду відповідатимуть постановки українських танцівниць, учасниць проєктів «Танцюю для тебе» та «Танці із зірками» — Анни Паламарчук, Катерини Тришиної та Світлани Черниш.

Дінер-шоу «Рояль» — це поєднання одразу чотирьох високих мистецтв: театрального, музичного, танцювального й кулінарного. Не пропустіть можливість провести п’ятничний вечір у гармонії смаку та гарного настрою.

Частина прибутку з вар’єте-шоу «Рояль» буде направлена на підтримку ЗСУ.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.