Низький попит: в Україні подешевшали молоді овочі

Українські ринки заполонили молодими овочами, покупцям пропонують молоду капусту, огірки, помідори та кабачки з картоплею. Експерт вирішив дізнатися, яку правлять ціну за свіжу городину й був приємно здивований. 

Про це повідомляє ТСН.ua.

“Ціни цьогоріч приємні гаманцю. Найдешевше коштує молода капуста – шість гривень за кілограм, огірки – 25-30, помідори – 60-70, перець близько 60,  кабачки – 20 гривень, молода картопля та морква 20-25 гривень”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це значно дешевше ніж торік. “Різниця достатньо суттєва. На 30-40% цього річ менша ціна, ніж була на аналогічну дату минулого року”, – каже економіст Олег Пензин.

Все тому що попиту на овочі немає. “Є два сегменти попиту: людський – це те, що ви готуєте вдома, а також великий сегмент  попиту громадського харчування – це те, що роблять у ресторанах-кафе”, – каже експерт. 

Утім, вони ще не працюють на повну, а тому продуктів закуповують значно менше. Відтак овочів зараз на ринках доволі щедро. Вже до кінця цього місяця ціна на них буде ще нижчою. “Приблизно відсотків 20-30 точно піде вниз вартість”, – наголосив  Олег Пензин. 

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.