Наступного тижня стартує будівництво наземного залізничного переходу у Коцюбинському, – Даніш

16 Червня 2019

Наші перемовини представників Коцюбинського з Укрзалізницею щодо будівництва у селищі сучасного наземного залізничного переходу отримали бажаний результат. Уже наступного тижня стартує будівництво наземного залізничного переходу у селищі. Про це повідомив виконуючий обов’язки селищного голови Сергій Даніш.

“Маю для мешканців Коцюбинського чудову новину! Наші перемовини з Укрзалізницею щодо будівництва у селищі сучасного наземного залізничного переходу отримали позитивний результат! Після близько десяти робочих зустрічей представників Коцюбинської селищної ради з представниками Укрзалізниці, обговорити усі нюанси облаштування такого об’єкту у Коцюбинському приїжджало вище керівництво Регіональної філії Південно-Західна залізниця на чолі з її директором Романом Веприцьким. Роман Сергійович пообіцяв, що уже наступного тижня стартує будівництво!”, – розповів Даніш.

За його словами, перехід буде обладнаний світловою та звуковою сигналізацією, обмежувальною огорожею, LED-освітленням та камерами відеоспостереження і головне він буде безпечним для наших мешканців. Будувати його будуть на умовах співфінансування з бюджетів Укрзалізниці та Ірпінської міської ради. “Хочу подякувати Ірпінській міській раді, що взяла на себе це зобов’язання, а також особисто лідеру команди “Нові обличчя” Володимиру Карплюку, який посприяв у веденні перемовин з вищим керівництвом Укрзалізниці. Залізничний перехід такого типу у Коцюбинському стане третім на Київщині”, – додав Сергій Даніш.

Як відомо, це буде третій наземний залізничний перехід на Київщині. Минулого року такий перехід відкрили в Ірпені.

Bookmark the permalink.

Comments are closed