Нардепи виступають проти перенесення Лук’янівського СІЗО

15380334_376568202682827_91142557253094546_nВчора у Верховній Раді України відбувся брифінг щодо перенесення Лук’янівського СІЗО до Коцюбинського, який було проведено за ініціативи депутатів Коцюбинської селищної ради та безпосередньої участі народного депутата України Андрія Шиньковича. Про це повідомила на своїй сторінці у соцмережі депутат Коцюбинської селищної ради Катерина Ющенко.

“Я дуже рада, що на проблеми Коцюбинського нарешті відреагували у Верховній Раді й ситуація з СІЗО стає по-справжньому резонансною. Разом з депутатами Коцюбинської селищної ради Сергієм Данішем, Владиславом Євстифєєвим, Віталієм Головнею та депутатом Ірпінської міської ради Богданом Слюсаренком ми відвідали брифінг і висловили позицію громади Коцюбинського: “Ми проти СІЗО на території нашого селища!”,- зазначила Ющенко.

У Верховній Раді України представники селища  поспілкувались з деякими народними депутатами, які підтримали і пообіцяли “включитись” у боротьбу та зробити все можливе, аби не допустити перенесення Лук’янівського СІЗО на територію Коцюбинського.

Як ми повідомляли, у Міністерстві юстиції України планують перенести Лук’янівське СІЗО до Коцюбинського. Нещодавно депутати селищної ради провели громадські слухання, звернулись до нардепа Гаврилюка М., губернатора Київської області Горгана О.Л., Ірпінського міського голови Карплюка В.А., голови Київської обласної ради Старикової Г. В для того, аби не допустити перенесення Лук’янівського СІЗО до Коцюбинського. Крім того, депутати разом з жителями також направили колективне звернення до Президента України з цього питання.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.