Намистинки нашого щастя, або час для себе

1. Заведіть собі товстого зошита, у який будете записувати не притягнуту за вуха радість кожного дня. Якісь деталі, що змусили вас щиро посміхнутися. Тільки не пишіть для кількості – пишіть головне і справжнє. І не пропускайте жодного дня! Бо навіть тоді, коли здається, що всесвіт розвалився, трапляється хоч одна маленька приємність.

lc3G0HNbkkU2. Смачні гарячі напої – це та розкіш, від якої не варто відмовлятися. Намагайтеся не пити дешевих фарбованих чаїв і розчинної кави – ви варті кращого! Час, затрачений на стояння над туркою чи заварничком, піде вам на користь – розвантажить очі й мізки. І просто дасть можливість ЖИТИ, не поспішаючи. Експерементуйте зі справжніми чаями-кавами й пригощайте друзів!

3. Як це не банально, але перебування на свіжому повітрі таки мегакорисне, адже не лише зміцнює здоров’я, але й прекрасно піднімає настрій!

4. Дивлячись на людей (сусідів, перехожих, пасажирів маршрутки, яка везе щоранку на роботу), намагатися знайти в них бодай одну дуже гарну рису, щось таке, що подобається. З часом можна настільки звикнути до цього, що почнемо робити це несвідомо. Вправа для радості й доброти одночасно.

J1TBJXkSbpww4i6tv6WiCaiBo1_5005. Частіше тіште себе водними процедурами. І навіть якщо нема змоги ходити в басейн чи аквапарк, то не варто недооцінювати звичайний теплий душ. Нехай він не лише змиває бруд, але знімає стрес, пестить тіло і «прочищає» розум – ви ж помітили, як легко й приємно думати під струменем теплої води?

6. Читайте! Звісно, найкращий варіант – паперову книжку. Для очей, для рук, для заспокоєння. Але пам’ятайте, що крім маст-рід списку є книжки, які ви хочете почитати саме зараз і саме під цей настрій. Дозвольте собі зробити це! І нехай гарні книжки вам дарують натхнення!

7. Посміхайтеся!

8. Слухайте лише гарну музику!

9. Обіймайте міцно! І неодмінно часто. Надихає і додає сил і впевненості.

10. Проводьте час з рідними! В сім’ї ви знайдете таку наснагу й підтримку, таку безумовну любов, яку більш ніде не зустрінете. А якщо на цей період часу вас не обдаровують вдома особливим теплом – ви можете обдарувати рідних самі! А доброта й увага повертаються, наче бумеранг. У найпотрібніший для цього час.

ggR28OQm5uA

 

Джерело: http://bearlog.com.ua/

Bookmark the permalink.

Comments are closed.