На фюзеляжі літака Ан-124-100 з’явився надпис “BE BRAVE LIKE IRPIN”

050b9c80767175937fbc75c138cf18118ad7dcfc

На фюзеляжі літака Ан-124-100 з’явився надпис “BE BRAVE LIKE IRPIN” (БУДЬ ВІДВАЖНИМ, ЯК ІРПІНЬ). Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбуці голова Інвестиційної ради Ірпеня, СЕО Товариства «Відважних» та співзасновник  ГО «Фонд відновлення Ірпеня» Володимир Карплюк.

“Ірпінь – місто відважних людей! Подвиг міста-Героя Ірпеня, яке зупинило ворога на шляху до столиці ціною руйнувань понад 70% інфраструктури міста, відображено на фюзеляжі літака Ан-124-100 (бортовий номер UR82073). Сьогодні на цьому літаку з‘явився надпис BE BRAVE LIKE IRPIN (БУДЬ ВІДВАЖНИМ, ЯК ІРПІНЬ)”, – зазначив Володимир Карплюк.

“ДП Антонов з метою відзначення Дня української державності відзначило міста-Герої України, серед яких Ірпінь, Маріуполь, Харків, Чернігів та інші”, розповів голова Інвестради.

b71ed6eee7ac9918178fa41e795fa3f7007cac9d

Нагадаємо, Володимир Карплюк є одним з співзасновників ГО “Фонд відновлення Ірпеня”, головною метою якого є залучення фінансових, матеріально-технічних та організаційних ресурсів для відбудови зруйнованої та пошкодженої соціальної і житлової інфраструктури міста. Детальніше про це – на сайті фонду.

Товариство «Відважних»  – група будівельних компаній, що об’єднала талановитих та організаційно сильних людей, які змінюють світ на краще. Партнерами та співзасновниками товариства є Володимир Співак та Володимир Карплюк.

З 2010 року колектив «Відважних»  побудував 17 житлових комплексів, у яких уже проживає понад 10 тисяч мешканців. Група компаній «Відважних» створила такі проєкти в галузі нерухомості: ЖК «Новатор», «Варшавський Двір», «Rich Tоwn Буча», «Буча Квартал», «Центральний Буча», «Парковий», «Лісова Буча», «Полтавський», «CENTRAL HOUSE» тощо. Наразі ТОВ «Відважних» здало в експлуатацію ЖК «Novator Irpin» та розпочало вручення права власності у ЖК «Burgundia», що також розташований в Ірпені. Вже найближчим часом товариство презентує новий житловий комплекс в Ірпені.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.