![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2019/09/photoeditorsdk-export-2019-09-20T101444.973.png)
21 і 22 вересня, під час святкування Дня Ірпеня, організатори проекту “Територія спорту” проведуть зарядку-функціонал. Про це повідомила в соцмережі засновниця проекту Олеся Олійник.
У суботу, 21 вересня, з 10.30 до 11.00 “Територія спорту” спільно зі спортивним клубом “Бойова жаба” проведе на центральній площі Ірпеня зарядку-функціонал “Прокидайся, Ірпінь!”. Організатори обіцяють “прокинути” місто руханкою та “зарядити святковим настроєм”.
Варто додати, що наступного дня о 17.00 на стадіоні “Чемпіон” розпочнеться відкрите тренування з кікбоксингу.