![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/02/87556497_2695208620765643_8115620836443947008_o.jpg)
Протягом двох днів в Ірпінському ліцеї №3 сталося одразу декілька надзвичайних подій: нещасний випадок із серцевим нападом, ДТП та вибух невідомого пристрою.
Події імітовані, звичайно. Муніципальна варта провела тут дводенний тренінг із надання тактичної медичної допомоги постраждалим у різних надзвичайних ситуаціях.
Детальніше – у сюжеті:
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!