Муніципальна варта Ірпеня розпочала проводити серію тренінгів із тактичної медицини для учасників «Джури»

Працівники КП «Муніципальна варта» Ірпеня розпочали навчання і підготовку команд «Джури» з тактичної медицини. Про це повідомили на офіційній сторінці Мунварти у фейсбуці.

«Заняття для роїв всіх закладів загальної середньої освіти Ірпінської громади проводяться згідно протоколів #TCCC по головному принципу тактичної медицини — правильні дії в правильний час! Протоколи TCCC, на відміну від цивільної медицини, мають алгоритм первинного обстеження #MARCH з акцентом на кровотечу, що дуже актуально для умов бойових дій (в абревіатурі MARCH кожна літера позначає певний вид обстеження та надання домедичної допомоги). За цим алгоритмом слід постійно перевіряти стан пораненого: після перенесення його до безпечних зон, в очікуванні евакуації, під час транспортування і після нього!», — розповіли у Мунварті.

Практичні та теоретичні навчання проходять згідно графіку Управління освіти і науки Ірпінської міської ради задля підготовки до проведення регіонального етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») і будуть тривати до наступного понеділка.

437534524 446985774677613 1016822949477240143 N

Нагадаємо, «Джура» — це форма позакласної роботи з патріотичного виховання школярів/ліцеїстів, засіб формування патріотичної свідомості та спортивно-оздоровчої роботи, що в умовах сучасних зовнішніх загроз стає основою майбутнього захисту країни.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.