Місто-побратим Борна передало допомогу комунальникам та освітянам Ірпеня

До Ірпеня прибула гуманітарна допомога з німецького міста-побратима Борни. Освітянам передали шкільні меблі, а комунальникам — техніку. Про це повідомив Ірпінський міський голова Олександр Маркушин.

Від громади Борни гуманітарний ліцей «Лінгвіст» отримав 35 шкільних парт, 70 регульованих по висоті шкільних стільців, 3 столи і 3 стільці для вчителів. А ірпінські комунальники нову техніку — навантажувач Bobcat S550, генератор потужністю 60 кВт, 2 генератори 4-6 кВт, перфоратори, ланцюгові пили, прожектори, набори ручних та електроінструментів тощо.

«Від імені Ірпінської громади дякую нашим надійним друзям з міста-побратима Борни, які вже з перших днів війни підставили нашій громаді надійне плече підтримки! Дякуємо, Борна! Danke, Borna!», — подякував Олександр Маркушин.

Нагадаємо, Ірпінь та Борна відновили свої побратимські стосунки у 2016 році, коли тодішній мер Ірпеня Володимир Карплюк та бургомістерка Борни Сімоне Лудтке підписали оновлений меморандум про співпрацю. Після цього між містами було реалізовано кілька міжнародних проєктів, зокрема освітні та з пожежної безпеки. А після початку повномасштабного вторгнення Борна прихистила у себе 200 ірпінських жінок та дітей.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.