Міський голова Володимир Карплюк відзвітував за рік роботи

Міський голова Ірпеня Володимир Карплюк відзвітував перед громадою за роботу у 2015 році. Крім досягнень, мер акцентував увагу на існуючих у місті проблемах, шляхах їх вирішення та планах на поточний рік.

звіт 3 n

Звіт відбувся 14 березня у сесійній залі Ірпінської міської ради і транслювався в онлайн-режимі на офіційному веб-сайті. Виступаючи перед громадою, Володимир Карплюк був критичним. А згадуючи здобутки, одразу ставив задачі, щодо покращення різних галузей міського господарства.

2

Однією з головних сфер, що була і залишається стратегічно важливою для Ірпеня як міста здоров’я, мер назвав медицину. Минулого року в Ірпені відкрито нову дитячу поліклініку, дві амбулаторії сімейної медицини, гуртожиток для медичних працівників, переоснащено існуючі медичні установи, розпочато реконструкцію дитячої лікарні. Та попри це, у міського голови є і суттєві зауваження до стану медичної галузі в місті: «Протягом року ми активно створювали інфраструктурну базу. Але  не тільки стіни і обладнання створюють якісну послугу. Якісну послугу, в першу чергу, надає лікар. А в цьому питанні ми ще часто чуємо нарікання з боку пацієнтів. Тому будемо організувати навчання наших лікарів і розробимо мотиваційну програму для залучення необхідних медичних фахівців у наше місто», – зазначив мер.

Серед інших важливих здобутків минулого року Володимир Карплюк назвав будівництво першого за роки незалежності комунального дитячого садка, реформу міського житлово-комунального господарства, відкриття одного з перших на Київщині Центру надання адміністративних послуг, реконструкцію водоканалу, ремонт майже півсотні доріг, встановлення понад 60 камер відеоспостереження  в рамках програми «Безпечне місто», встановлення 4 світлофорів, понад 20 зупинок, 2 туалетів, озеленення 8,5 га території, придбання нової техніки для ЖКГ тощо.

звіт 1_n

Переважна частина проектів реалізована за рахунок власних надходжень до місцевого бюджету, які у порівнянні з попереднім роком зросли у два з половиною рази. Бюджет розвитку Ірпеня у 2015 році склав 88 млн.грн.

Цікаво, що кількість мешканців міста, які були на особистому прийомі міського голови, зросла аж у 6 разів. За рік Володимир Карплюк  прийняв майже півтори тисячі людей.

4_n

Ставлячи завдання на наступний рік, міський голова багато говорив про шляхи економії, ефективне використання існуючих ресурсів, залучення інвестицій (у цьому напрямку вже працює новостворений відділ інвестицій) і багато анонсував нові проекти, робота над якими вже ведеться. Зокрема, мова йшла про медичний центр, масштабну реконструкцію центру міста, створення нових парких зон, будівництво 3 дитячих садочків, розбудову 2 шкіл, відкриття центру дитячої творчості, подальше встановлення відеокамер, асфальтування 30 вулиць, будівництво каналізаційного колектора, облаштування пляжної зони відпочинку та інше.

Двома стратегічними проблемами поточного року Володимир Карплюк назвав водовідведення і ремонт підземного переходу: «Більше людей, ніж через підземний перехід, в Ірпені більше ніде не ходять. Це є візитка міста. Вона мусить виглядати достойно і бути доступною для людей з обмеженими можливостями. Тому цього року  ми обов’язково мусимо зробити ремонт підземного переходу».

Після представлення звіту Володимир Карплюк подякував усім, хто допомагав йому, і запросив містян на найближчі урочисті відкриття нових об’єктів, що мають відбутися у квітні-травні цього року. Це будуть нова амбулаторія, шахово-шашковий клуб, перший міський стадіон та унікальний парк дерев’яних скульптур.

Завершуючи виступ, міський голова додав: «У нас ще багато планів і проектів. І попри шалену критику  опонентів (це нормально),  попри бажання багатьох  людей повернутися до старих схем, ми будемо рухатися далі. І будемо творити Ірпінь таким, щоб нашим дітям не було соромно говорити, що цей Ірпінь створювали їхні батьки».

З електронною презентацією звіту можна ознайомитися на офіційному сайті Ірпінської міської ради www.imr.gov.ua.

Нагадаємо, Володимир Карплюк вдруге обраний міським головою Ірпеня 25 жовтня 2015 року. Вперше він переміг на позачергових виборах 26 жовтня 2014 року.

Джерело: ІМР

Bookmark the permalink.

Comments are closed.