Микола Головкевич став почесним громадянином Ірпеня

Ірпінь став багатшим на ще одного почесного громадянина. Ним став колишній перший заступник міського голови Микола Михайлович Головкевич. Таке рішення депутати Ірпінської міської ради прийняли одноголосно під час останнього пленарного засідання 15 вересня.

14370216_10154187681049475_7960459964508933521_n

“Ми не довго думали, коли обирали людину, яка заслуговує на таку почесну відзнаку. Він зробив для Ірпеня, мабуть, найбільше з усіх присутніх тут у залі. Миколу Михайловича у нашому місті знають всі, як то кажуть “кожна собака знає”. Бо коли я йду в міську раду, то на мене собаки гавкають, а коли Головкевич йде – то ні!”, – з гумором прокоментував подію мер Володимир Карплюк.

Трудовий стаж державної служби та служби в органах місцевого самоврядування Миколи Головкевича складає понад 35 років. Свою діяльність розпочав у квітні 1969 року на посаді майстра лісопильного цеху Ірпінського деревообробного заводу. З 1973 по 1998 рік працював у Ірпінській житлово-експлуатаційній конторі майстром дільниці, з 1975 року – начальником ЖЕКу. З 1998 і до 2015 року Микола Михайлович – заступник міського голови з виконавчої роботи та перший заступник міського голови.

У 2015 році за безпосередньої участі Миколи Михайловича, під керівництвом міського голови Володимира Карплюка, в Ірпені реалізовано низку проектів інфраструктурного розвитку, зокрема: реконструйовано дитячу поліклініку, реконструйовано парк ім.В.Правика, повернуто у власність територіальної громади та реконструйовано парк сімейного відпочинку “Дубки”, реконструйовано спортивні майданчики Ірпінської ДЮСШ, дві міські амбулаторії тощо.

Микола Головкевич є активним учасником громадського життя міста. Обирався депутатом Ірпінської міської ради чотирьох скликань, є членом виконавчого комітету Ірпінської міської ради.

Головкевич

Варто зазначити, що таке рішення Володимир Карплюк виніс на розгляд депутатів міської ради з нагоди ювілею міста Ірпінь, що цього року відзначає своє 60-ліття. На сьогодні Ірпінь має уже 18 почесних громадян.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.