![photo_2022-06-10-10.32.46-1-1024x566](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-10-10.32.46-1-1024x566-1.jpeg)
Ірпінський міський голова Олександр Маркушин подякував Інвестиційній групі «MOLODIST» та Товариству «Відважних», які в період боїв за Ірпінь узяли на себе основний тягар матеріального забезпечення оборони міста. Про це мер написав на своїй сторінці у фейсбуці.
“Із першого дня війни Ірпінь об’єднався для захисту від ворога. Пліч-о-пліч стали військовослужбовці, чиновники, політики, комунальники, підприємці, лікарі, кухарі. Кожен робив те, що вміє найкраще і пропонував те, що може. Власники магазинів привозили у наш гуманітарний штаб продукти, засоби гігієни, власники аптек – медикаменти , будівельні компанії допомагали фінансово. Сьогодні я хочу подякувати Товариству «Відважних» та Інвестиційній групі «Молодість», керівництво яких не тільки одразу особисто включилося в захист нашої громади, але й взяли на себе основну частину фінансування”, – розповів Маркушин.
![photo_2022-06-10-10.32.42-1024x768](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/06/photo_2022-06-10-10.32.42-1024x768-1.jpeg)
Міський голова зазначив, що саме «MOLODIST» та «Відважних» забезпечували “надання матеріалів для облаштування блок-постів, закупівля пального (що було надважливо!), техніка, гарячі обіди для військовослужбовців, підтримка родин членів територіальної оборони”.
“Через місяць після початку війни до них долучилися й інші будівельні компанії міста. Але саме у перші дні, коли мало хто вірив у міць української армії – ця підтримка була особливо цінною і важливою. Щиро дякую від імені усієї Ірпінської громади!” – додав Олександр Маркушин.