Матюшина незаконно винесла догану Главацькій – суд

Селищний голова Коцюбинського Ольга Матюшина незаконно винесла догану Юлії Главацькій. Таке рішення сьогодні прийняв Ірпінський міський суд. Це одне із судових рішень, яким підтверджується те, що у своїй діяльності Матюшина діяла протизаконно.
EbgcPmH_gQc
Історія цієї перемоги наступна. До Главацької звернулась група депутатів Коцюбинської селищної ради для того, щоб вона, як секретар ради, представляла їх інтереси у на засіданні комітету Верховній Раді України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, яке відбулося 16 березня 2016 року. На ньому розглядалось питання про розпуск Коцюбинської селищної ради та конфліктної ситуації, яка склалась у селищі. Це і стало підставою для видання Матюшиною розпорядження №7  про застосування дисциплінарного стягнення – догани до Главацької, адже екс-секретар була відсутня 16 березня на робочому місці.
Як зазначають юристи,  голова селища не мала таких повноважень, адже відповідно до ст. 1471 Кодексу законів про працю України стягнення до правопорушника має право застосовувати лише той орган, який прийняв його на роботу.
Таким органом вважається Коцюбинська селищна рада, а не голова. Цю позицію підтвердило й Національне агенство з питань державної служби.
Саме тому Юлія Главацька подала позов до Ірпінського міського суду щодо про визнання протиправним та скасування розпорядження про накладення догани. Враховуючи всі факти, суд задовольнив вимоги екс-секретаря повністю. Повне рішення суду буде 7-8 грудня 2016 року.
 
Bookmark the permalink.

Comments are closed.