Матюшина-Червакова – це вершина айсберга

Селищний голова Ольга Матюшина, народний депутат Ольга Червакова і політтехнолог Ірина Федорів є вершиною айсберга у великій політико-бізнесовій схемі, спрямованій на відрив Коцюбинського від Ірпеня. Питання долі селища буде вирішуватися на вищому політичному рівні. Про це на своїй сторінці в Facebook написав радник міського голови, депутат Ірпінської міськради Максим Плешко за результатами проведення конференції по об’єднанню громад у Львові.

12987193_1087511511292049_7460255698239141196_n (1)

Депутат зазначив, що Матюшина, Червакова і Федорів є просто виконувачами публічної роботи, часто дуже брудної і дуже неприємної. Важливо, щоб Коцюбинське не перетворилося на нову Троєщину.
“Знаю, що люди в Коцюбинському зараз напружені дуже. Кажуть, навіть родини деякі пересварились між собою через цю ситуацію. Закликаю усіх жителів селища: відрізняйте зерна від полови, думайте, що буде на перспективу перед тим, як робити вибір, оскільки селище входить у виборчий процес”, – заявив Максим Плешко.

13092022_1087511551292045_6821811932245417188_n

Юрій Ганущак, який є ідеологом реформи децентралізації, в особистому спілкуванні з депутатом сказав, що ознайомлений з проблемою: «Коцюбинське ніколи не буде окремою громадою, воно буде або з Києвом, або з Ірпенем. Це питання буде вирішуватись на вищому політичному рівні. Не у вас в Ірпені, і не в Коцюбинському», – наголосив Ю. Ганущак.

Якщо Коцюбинська селищна рада знову отримає адекватну більшість, зорієнтовану на спокійний, стабільний розвиток Коцюбинського як окремого селища в рамках ірпінської громади, на збереження Біличанського лісу як національного парку, про що заявляв неодноразово Володимир Карплюк, тоді селище матиме перспективи. В іншому випадку, підсумував депутат, все це буде нова Троєщина.

М. Плешко зазначив, що всю цю кашу в Коцюбинському зварила донецька Матюшина, ”чесна і праведна” Федорів і ”безкористна” Червакова. Тому не варто вірити у їхню личину псевдо-боротьби з корупцією, ура-патріотизм і популізм; сприймати легкі примітивні гасла і лінуватися думати. І, нарешті, зрозуміти, що патріотизм – це не бити себе в груди з криками ”Слава Україні” і кричати ”Нові обличчя – злодії”. Патріотизм – це припинити розкрадання Ірпеня і за півтора роки зробти феноменальний як для України ривок в розвитку міста.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.