Ірпінський міський голова Олександр Маркушин та керуючий справами виконкому Ірпінської міської ради Дмитро Негреша перебувають з робочим візитом у Вашингтоні. Там вони провели зустріч із заступником виконавчого директора Ради директорів Світового Банку Романом Качуром.
«Виявилося, що нам й не треба вже розказувати про Ірпінь. Всі про нього знають. І пан Качур теж добре знає, що пережило наше місто і в чому зараз потребує допомоги. Обговорили механізми залучення коштів Світового банку та міжнародного бізнесу для відновлення України й Ірпеня зокрема», — розповів мер Ірпеня.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/04/340103565_279026991216385_6656826958508426055_n-1024x768.jpg)
Також, за його словами, Роману Качуру передали англомовну версію книги Петра Щербини «Битва за Ірпінь», «щоб він та його колеги зі Світового банку ще більше дізналися про нескорене місто Ірпінь і його мужніх мешканців».
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/04/340781394_5913907455343910_8742063550549029481_n-892x1024.jpg)
«Щиро дякую Роману Качуру за гостинну зустріч, поради та підтримку у масштабній роботі із відбудови житлової та соціальної інфраструктури нашого міста», — додав Маркушин.