![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/04/94878153_1588656484642890_3856916404590608384_o.jpg)
Перший заступник ірпінського міського голови Олександр Маркушин розповів про прибудинкові території, які наразі оновлюють у міст і. За його словами, роботи тривають за адресою Антонова, 4б, Антонова, 6а та Привокзальна площа, 2 і 4.
“Реконструкція прибудинкових територій продовжується. Зараз повністю оновлюємо двори на Антонова, 4б, Антонова, 6а та Привокзальна площа, 2 і 4, з повною заміною усіх комунікацій”, – повідомив Маркушин.
Нагадаємо, наразі в Ірпені один за одним оновлюють двори. Після того, яку всіх під’їздах замінять старі вікна, розпочинають реконструкцію прибудинкової території.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!