Київщина додатково отримає вікна ще на 1 млн доларів для їх заміни на пошкоджених об’єктах

Київська область додатково отримає вікна ще на 1 млн. доларів для їх заміни на пошкоджених об’єктах. Таку додаткову допомогу пообіцяв області засновник некомерційної організації GEM Майкл Каппоні днями під час зустрічі з начальником КОВА Русланом Кравченком.

«В області вже встановили майже 7 тис. віконних конструкцій. Загальна сума – 1 млн 360 тис. доларів. Вікна замінили на 430 об’єктах Ірпеня, Гостомеля, Софіївської Борщагівки, в населених пунктах Вишгородського району тощо. Це приватні та багатоквартирні будинки, школи, садки, амбулаторії – будівлі, які найбільше постраждали внаслідок військової агресії росіян», — повідомили у обласній військовій адміністрації.

Найбільше замінили вікон в Ірпені – майже 2,3 тис. конструкцій. У ЖК «Синергія» в Ірпені Фонд встановив вікна, де їх досі не було. А це майже 30% вікон у 9 багатоквартирних будинках.

Нагадаємо, за кілька тижнів в Ірпені планують замінити всі пошкоджені вікна. В організації GEM наголосили, що замінять абсолютно всі вікна у місті. Тому Якщо хтось не потрапив до програми, у вас ще є така можливість.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.