Усі першокласники Ірпінської громади 1 вересня отримають в подарунок рюкзак від UNICEF. Про це повідомили в Управлінні освіти і науки ІМР.
Йдеться про подарункові рюкзаки комунальних закладів освіти. Вони будуть наповнені необхідним шкільним приладдям. Також першокласники отримають додаткові набори канцелярії та навчально-методичних матеріалів і засобів навчання у шкільне приміщення.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/08/372683022_806503504594054_5308412594875065631_n-1024x769.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/08/371846254_806503547927383_8034717990751485130_n-910x1024.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/08/370983145_806503521260719_6258887915938553004_n-835x1024.jpg)
«Нехай цей подарунок буде приємним сюрпризом для першокласників та допоможе їм розпочати подорож у Країну Знань. Бажаємо нашим найменшим школярам успішного, цікавого та головне — безпечного навчання», — зазначають в Управлінні.
Варто зазначити, дитячий фонд ООН – UNICEF активно допомагає Ірпінській громаді у відновленні освітнього процесу після війни. Зокрема, саме UNICEF допоміг відбудувати Ірпінський академічний ліцей «Мрія» та облаштував 10 укриттів у школах і дитсадках громади. А також дитячий фонд ООН виділив 4 мільйони 800 тисяч євро на відбудову найбільш пошкодженого навчального закладу Ірпеня — ліцею №3.