![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/03/89834854_722250298306012_2047356939444158464_o.jpg)
Сьогодні Центр соціальної допомоги та реабілітації “Логос” і Асоціація християнських медсестер та волонтерів “Благо” передали Коцюбинській селищній раді 2 000 медичних масок.
Про це повідомив в.о. селищного голови Сергій Даніш.
“Ми роздали їх працівникам шкіл, дитсадків, УЖКГ “Біличі”, амбулаторії та інших соцзакладів. Величезна вдячність цим організаціям за підтримку співвітчизників у цей складний час. Окреме спасибі Петру Ярославовичу Бомбі за доставку масок!”, – додав Сергій Даніш.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2020/03/89829003_722250318306010_3097902864849174528_o.jpg)
Нагадаємо, вчора у селищі розширили карантинні заходи. Від сьогодні прийом громадян у Коцюбинській селищній раді та УЖКГ “Біличі” буде обмежено. Також припиняють роботу заклади громадського харчуванн, спортзали, салони краси тощо.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!