![182737637_1905168596325009_8772169442080778918_n](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/05/182737637_1905168596325009_8772169442080778918_n.jpg)
Сьогодні працівники КП «Управління благоустрою міста», УЖКГ «Ірпінь», КП «Теплоенергопостач» та Ірпінської центральної міської лікарні отримали нову спеціальну техніку. Це – мулосос, дизельний генератор, вишка, тракторці, мікроавтобус та кілька легкових машин на загальну суму понад 11 мільйонів гривень. Про це повідомив мер Ірпеня Олександр Маркушин на своїй сторінці у соцмережі.
![182283296_1905168696324999_914152042670010706_n](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/05/182283296_1905168696324999_914152042670010706_n.jpg)
За його словами, більшу частину коштів на закупівлю техніки було виділено з міського бюджету, частина – з бюджетів підприємств. “Дякую депутатам, які підтримали таке рішення! Загалом, за останні шість років ми придбали вже понад 75 одиниць нової комунальної спецтехніки! І це – найбільше серед малих міст України! Вкотре дякую від імені всієї громади нашим комунальникам за невтомну і дуже важливу працю!”, – додав Маркушин.
![](https://irpin.news/wp-content/uploads/2021/05/182632604_1905168892991646_1888369469023221172_n.jpg)
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!