Компанія «Antiterror Security Group», Муніципальна варта та поліція почали спільні патрулювання ірпінськими парками

Цими вихідними вперше ірпінські парки спільно патрулювали працівники Мунварти, охоронної компанії «Antiterror Security Group» та поліції. Усі вони будуть забезпечувати правопорядок на території парків міста. Про це повідомили у «Antiterror Security Group».

«Спільне патрулювання є важливим кроком у зміцненні співробітництва між різними службами та поліпшенні загальної безпеки. Віримо, що такі заходи сприятимуть покращенню якості громадського простору і зроблять його ще більш привабливим для всіх жителів та відвідувачів.
Завдяки спільним зусиллям мешканці та гості можуть насолоджуватися чудовою природою та активно відпочивати, маючи впевненість у своїй безпеці. Нехай парки нашого міста залишаються місцем зустрічей, відпочинку та веселощів для всіх нас!», — зазначають в охоронній компанії.

Нагадаємо, співпраця між Муніципальною вартою Ірпеня та охоронною компанією «Antiterror Security Group» зародилася ще у грудні 2021 року. Тоді керівник Мунварти Микола Ковальчук та директор компанії Дмитро Орлов підписали меморандум про співпрацю.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.