![274485824_3817117838413351_2242811579644320059_n](https://irpin.news/wp-content/uploads/2022/02/274485824_3817117838413351_2242811579644320059_n.jpg)
Команда «Kyiv region O-team», у складі якої виступають ірпінські й коцюбинські спортсмени, перемогла на чемпіонаті України зі спортивного орієнтування на лижах. Орієнтувальники з Приірпіння залишили позаду 12 команд із 10 регіонів. Про це повідомляється на сторінці «Kyiv region O-team» у фейсбуці.
В індивідуальному заліку за три дні змагань ірпінці й коцюбинчани, виступаючи в 10 категоріях, завоювали 36 нагород: 20 золотих, 10 срібних і 6 бронзових.
Нагадаємо, що чемпіонат проходив в урочищі Токарі в Сумах.
Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!