Колекція «Намальованого Ірпеня» поповнилася сотнею нових картин

В Ірпені завершився V Відкритий художній пленер імені Володимира Сидорука «Намальований Ірпінь». Підсумком цієї мистецької події стала виставка близько сотні картин, створених під час пленеру. Майже 50 художників із України, Азербайджану та Китаю подарували їх місту.

На кілька годин картини розмістилися в залі Центральної міської бібліотеки. Полотна митців ще дихають свіжими фарбами. На кожному з них відтворені найрізноманітніші куточки міста: будівлі, пейзажі, особистості – все, що прославляє Ірпінь. Адже тема цьогорічної зустрічі була саме така: «Вони прославляють Ірпінь».

Свіжі роботи доповнять колекцію «Намальованого Ірпеня» попередніх пленерів.

«Частину себе я залишив тут і багато взяв із Ірпеня для себе. Цей короткий пленер був продуктивним – я зробив шість робіт», – розповів журналісту ITV художник із Ужгорода Юрій Боднар.

«Я вже тут утретє і ще б із задоволенням приїхав», – сказав його івано-франківский колега Богдан Бринський.

Голова Київської обласної організації Національної спілки художників України Олександр Дмитренко назвав рівень проведення пленеру в Ірпені «зразковим». За його словами, будь-яка нормальна творча людина, взявши участь в ірпінському пленері, захоче у себе в місті або у своєму регіоні організувати пленер хоча б на подібному рівні.

«Сьогодні можна з гордістю сказати, що V художній пленер “Намальований Ірпінь” відбувся. Кожна картина унікальна, індивідуальна, і це не може не тішити. Я думаю, що нам усе вдалося в цьому році. Як кажуть, будемо починати готуватися до наступного пленеру», – зазначила керівник відділу культури, національностей і релігій Ірпінської міськради Євгенія Антонюк.

Детальніше дивіться в сюжеті:

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.