Карплюк назвав стратегічну мету Ірпеня на 5 років

Стратегічна мета Ірпеня – за п’ять років стати сучасним європейським містом здоров’я: безпечним, енергоефективним та комфортним для людей. Про це йдеться у вступному слові до звіту Ірпінського міського голови Володимира Карплюка “РІК ВІДРОДЖЕННЯ ІРПЕНЯ – РІК БЕЗ КОРУПЦІЇ “, який опубліковано на сайті міської ради.

Звіт Карплюка 2015

“2015 рік залишиться в історії Ірпеня як початок масштабного відродження міста після тривалого періоду розкрадання і занепаду. За один рік в Ірпені було спроектовано, збудовано, реконструйовано, відремонтовано і відкрито стільки об’єктів, скільки місто не бачило за все останнє десятиріччя. За рік ми створили найбільшу кількість інфраструктурних об’єктів у Київській області”, – йдеться у вступному слові мера на початку звіту.

Звіт Карплюка-2 2015

Зокрема, у звіті відображені основні здобутки за 2015 рік: створені парки відпочинку, побудована дитяча поліклініка та амбулаторії, спортивні майданчики та басейн, відремонтовані дороги, прокладені велосипедні доріжки, надане житло для працівників соціальної сфери тощо.

IZI-xGvOwng

Володимир Карплюк наголошує, що оцінючи зроблене відносно кількості населення, сміливо можна сказати, що Ірпінь став одним із лідерів розвитку серед усіх українських міст. “Нам вдалося організувати злагоджену роботу міської ради та її виконавчих структур, у рази збільшити надходження до бюджету і за рахунок власних коштів почати реалізацію масштабних соціальних проектів. Нові парки і сквери, дороги і тротуари, освітні і медичні заклади, спортивні і дитячі майданчики – це вже не мрії, це – нова реальність Ірпеня” – наголошує Ірпінський міський голова.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.