Карплюк: На відміну від наших опонентів, ми надаємо тільки факти

Цифри, документи і беззаперечні факти надав Ірпінський міський голова Володимир Карплюк представникам загальнонаціональних ЗМІ на прес-конференції, присвяченій подіям у Коцюбинському.

Журналістам показали відеохронологію подій, що відбувалися у Коцюбинській селищній раді від 4 листопада 2015 року: від підробки екс-головою Ольгою Матюшиною рішення першої сесії до голосування місцевих депутатів за відставку Матюшиної. Володимир Карплюк наголосив, що готовий надати ЗМІ відеозаписи усіх засідань сесій Коцюбинської селищної ради, де чітко видно, як колишня голова порушує регламент та перешкоджає роботі депутатів.

Мер також зазначив, що на Ольгу Матюшину написано близько 200 заяв до поліції, але їх ними ніхто не займається і не розглядає.
13243672_10153894996079475_1308577988002633449_o

Володимир Карплюк повідомив, що вони зібрали велику доказову базу щодо протиправних дій Ольги Матюшиної та її команди, зокрема щодо незаконного затримання і побиття Юлії Главацької, і подали все в Нацполіцію, СБУ та прокуратуру. Зараз очікується чесне і прозоре розслідування, як пообіцяла голова Національної поліції Хатія Деканоїдзе.

“Нехай наші опоненти спробують надати вам хоча б кілька беззаперечних фактів проти нас. Тому що поки вони говорять тільки політичними гаслами”, – звернувся Володимир Карплюк до преси.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.