Карплюк відновив серію передач “Ірпінь Розумний”

Голова Інвестиційної ради Ірпеня Володимир Карплюк відновив на своєму youtube-каналі серію передач «Ірпінь розумний». У першому випуску програми він розвіяв міф про те, що Ірпінь раніше «годували» населені пункти, які були підпорядковані Ірпінській міськраді.

«Я хотів би нагадати більшості мешканців Ірпінського регіону про те, що ми мали неодноразові закиди, начебто Ірпінь живе за рахунок коштів інших громад – що Гостомель чи Ворзель годують Ірпінь, він використовує ці кошти для себе і не ділиться з іншими територіальними громадами. Всі чекали, що ми будемо дуже сильно виправдовуватися, а я чекав 1 січня. Тому що всі територіальні громади опублікували свої бюджети, в тому числі бюджети розвитку», – сказав Володимир Карплюк, наголосивши, що саме бюджет розвитку є показником успішності чи неуспішності громади.

«Бюджет розвитку Бучі – 100 млн грн, із яких 97 млн грн очікуються як надходження від продажу землі. Тобто фактичний бюджет розвитку Бучанської громади – 3 млн грн. Це дуже малий бюджет для такої великої громади», – зазначив Карплюк.

Він зауважив, що Гостомель «зафіксував свій бюджет розвитку на цифрі 61 млн грн – це теж невелика цифра». За словами політика, цей показник «розвінчує міфи» про те, що гостомельчани дотували Ірпінь, оскільки в останній період Ірпінська міськрада щороку спрямовувала на потреби селища більше, ніж 61 млн грн.

«Відкриваємо бюджет Ірпінської міської ради і бачимо, що плановий показник (бюджету розвитку) на початок року – 187 із половиною мільйонів гривень. Із перспективою росту до 300 мільйонів. Тобто Ірпінь не втратив – а якщо втратив, то зовсім трішки. Але при цьому ми неймовірно економимо на видатках, які раніше витрачали на обслуговування  тих населених пунктів, що відділилися від Ірпеня. Тому ці цифри чітко показують, що Ірпінь ніхто ніколи не годував. Ірпінь завжди був самодостатнім населеним пунктом із величезною базою оподаткування», – підкреслив голова Інвестиційної ради.

Крім того, відзначив він, аналіз бюджетних показників за останні роки свідчить про те, що «Ірпінь розвивається найбільш динамічно серед усіх громад Київської області, а можливо – й серед усіх малих міст України». 

Він закликав не вірити «в пусті медійні меседжі й провокації». «Відкриваємо цифри, переконуємося – і тоді приймаємо рішення та фіксуємо свою точку зору щодо тих чи інших політиків», – резюмував Володимир Карплюк.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook та Telegram!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.