Історичний день: Київщина та штат Вашингтон підписали меморандум про співпрацю

Київщина та штат Вашингтон (США) підписали меморандум про співпрацю. Це перший документ в історії про співробітництво між українським регіоном та американським штатом. Він підписаний під час робочого візиту голови Київської обласної військової адміністрації Руслана Кравченка до США. Про це повідомляють на сторінці КОВА у фейсбуці.

Як повідомляється, Київщина та штат Вашингтон співпрацюватимуть в сферах економіки та інвестицій; агроінновацій; біоекономіки; чистої енергії; цифрових технологій; відновлення.

Окрім цього, сторони обговорили допомогу військовим, безпеку і відбудову Київщини, інвестиції, створення реабілітаційного центру.

 «Реалізація спільних проєктів з американськими партнерами – спільний вклад в Перемогу України.  Вдячний пану губернатору Інслі, що його перші слова стосувалися саме незламності українського народу та Збройних Сил України, якими захоплюється весь світ. Мій американський колега додав, що у українців треба повчитися сміливості та силі. Запросив пана губернатора Інслі найближчим часом відвідати Київщину та особисто взяти участь у Міжнародному саміті міст та регіонів, проведення якого заплановане невдовзі», — розповів очільник КОВА Руслан Кравченко.

Нагадаємо, в Ірпеня має з’явитися азербайджанське місто-побратим. Йдеться про місто Лачин, розташоване на лівому березі річки Акарі, на південно-західних схилах Карабаського хребта. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.