Ірина Коляденко стала бронзовим призером чемпіонату Європи з жіночої боротьби

Ірина Коляденко родом з Ірпеня принесла Україні сьому медаль чемпіонату Європи з жіночої боротьби, який відбувається у Римі (Італія).

“Ірпінчанка Ірина Коляденко стає бронзовим призером чемпіонату Європи в Італії! Щиро Вітаю Ірину та її тренера Володимира Яременка з черговою перемогою, яка прославляє наш рідний Ірпінь!”, – написав голова Інвестиційної ради Володимир Карплюк.

Чемпіонат розпочинався для спортсменки, яка бореться у категорії до 65 кілограмів, не зовсім невдало – з поразки 3:9 болгарці Мімі Христовій.

Ірина Коляденко продовжила виступи у турнірі і достроково, 10:0 перемогла туркеню Аслі Тоґджу, а в сутичці за третє місце Ірина переконливо, чотири рази перевівши опонентку в партер, виграла у румунки Крішти Інче – 8:0.

Варто зазначити, що торік Коляденко виграла срібло на дебютному для себе дорослому чемпіонаті світу.

Більше актуальних новин Ірпеня та Приірпіння шукайте у нас у соцмережі Facebook  та Telegram!