Ірпінці просять відремонтувати ще одну ділянку дороги на вул. Пушкінська

В Ірпені пропонують відремонтувати дорогу, якою користуються мешканці будинків по вул. Пушкінська 60, 60Е, 60Ж, 60Н, 60М, 60Л, 60З, 60К, 60П, 62Б, 62Д. Також користуються цією дорогою мешканці будинків адреса яких: вул. Виговського 1п/1, 1п/2, 1п/3, 1п/4, вул. Лермонтова будинки 6В/1, 6В/2. Відповідне звернення було зареєстроване на офіційному сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Як відомо, проектно-кошторисна документація об’єкта “Капітальний ремонт дороги по вул. Пушкінська від №60-а до №62-а в м. Ірпінь, Київської обл.” вже розроблена і отримала позитивний експертний звіт та затверджена на виконавчому комітеті Ірпінської міської ради.

“Взимку, і в період коли йдуть дощі, ґрунтову дорогу розмиває, тому важко ходити і їздити. Ця дорога суцільна яма. Сподіваємось, що ви розглянете це звернення на користь мешканців, які користуються щодня цією дорогою”, – йдеться у петиції.

Як відомо, нещодавно в Ірпені почався капітальний ремонт дороги по вул. Пушкінська (починаючи з вул. Університетська до вул. Лермонтова) з реконструкцією зовнішньої водопровідної мережі. 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.