Ірпінську біблійну церкву нагородили премією «Вдячність року 2023»

Наприкінці минулого року на виборчому окрузі №2 в Ірпені провели опитування щодо того, кому б хотіли подякувати мешканці за добрі справи. Безсумнівним лідером в рейтингу стала Ірпінська біблійна церква. Від початку повномасштабної війни громада церкви дуже допомагає мешканцям Ірпеня та військовослужбовцям, активно займається благодійністю.

Символічну відзнаку та премію у розмірі 5 000 гривень старшому настоятелю церкви Миколі Романюку вручив депутат, який ініціював цю премію, Антон Головенко.

«Я дуже добре розумію, що головними на моєму окрузі є люди. Серед наших мешканців є люди, які роблять дуже багато добрих справ, які ініціюють чимало цікавих і корисних проєктів. І мені дуже хотілося їм подякувати. Але це не просто «дякую» від депутата. Це колективна вдячність від більшості мешканців округу. Цього року ми вперше вручали таку премію, але точно не востаннє! Думаю, це буде нашою щорічною традицією», — зазначив у коментарі журналістам ITV депутат ІМР Антон Головенко.

Слід зазначити, друге місце в рейтингу вдячності на окрузі №2 зайняв голова ГС «ОСББ Ірпінь» Руслан Шевчук, третє – лікарка амбулаторії №4 Юлія Антоненко.

Bookmark the permalink.

Comments are closed.