“Ірпінський вісник”: що далі?

Комунальні газети проіснують максимум два роки. Про це говорить Закон України “Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації”. Згідно з ним, реформування ЗМІ має відбутися у два етапи: або протягом року з моменту набрання чинності закону (з 01.01.2016 р.), або протягом наступних двох років.

“Ми провели збори трудового колективу й підтвердили: ми хочемо продовжувати цю справу. “Ірпінський вісник” має право на життя і буде діяти після реформування”, — наголосила головний редактор. Обговорюючи на 11 сесії реформування КП “Ірпінський вісник” протягом двох років, мова йшла про те, що, згідно із Законом, за два роки міськрада перестане бути співзасновником газети, а її майно буде приватизоване. Трудовий колектив залишиться господарем видання, як і його назва, цільове призначення й тематичне призначення.

Депутати прийняли рішення про виведення міської ради із співзасновників газети, зробивши перший крок у реформуванні газети. “Це європейський шлях, коли ЗМІ мають бути незалежні, — наголосив Ірпінський міський голова Володимир Карплюк. — Таким чином, ми отримаємо за рік-півтора-два відсутність впливу чиновників на ЗМІ”.

Карплюк!

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.