Рятувальники з Ірпеня посіли третє загальнокомандне місце на обласних змаганнях з пожежно-прикладного спорту. Змагання проходили 30 червня у місті Вишневе.
На щорічні змагання з’їхалися 13 команд рятувальників Київщини. Вони демонстрували свої уміння у 4-х видах дисциплін: долання стометрової смуги перешкод, підйом по штурмовій драбині на навчальну вежу, проходження естафети 4 по 100 метрів та бойове розгортання пожежного рукава.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/07/357383311_659304239560215_8126732022513498716_n-1024x683.jpg)
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/07/356877401_659277009562938_5522320642826393912_n-1024x683.jpg)
У результаті перше загальнокомандне місце посіли рятувальники з Чорнобиля, друге — з Вишгорода, третє — пожежники з Ірпеня.
![](https://itvua.tv/wp-content/uploads/2023/07/357398389_659306589559980_6352024238698137768_n-1024x780.jpg)
В індивідуальних заліках відзначилися двоє ірпінських пожежних-рятувальників. Анастасія Рогова зайняла перше місце у забігу з перешкодами на сто метрів та друге місце за підйом по штурмовій драбині у вікно другого поверху. Андрій Смик посів перше місце у змаганнях з підйому швидкісному по штурмовій драбині на четвертий поверх.
Фото та відео Головного управління ДСНС у Київській області